Kapat(X) 25sn içinde KAPANIYOR

  Kalite lükstür ve lüks detaylarda gizlidir. Atia bu olgulardan yola çıkarak, bir yandan güzel sanatların gerektirdiği değerleri içeren, bilgi ve tecrübe ile yoğrulmuş tasarımları ve üretim tarzını mimarlık olgusuyla şekillendirip uygularken, diğer yandan doğru mekan tasarımı ve uygulamasıyla kalite algısını çözümleyerek çalışmalar üretir.

 

  Atia mekânı doğru biçimde kullanan, karakterli ve ergonomik yaşam alanlarında bulunmak isteyen herkesin, yaşam kalitesini ve konforunu öne çıkartan mekanlar sunar.

 

 

  1997’de Haluk İder tarafından,180 m2’lik bir imalat atölyesi olarak kurulan ATİA, 2009 yılında 600 m2’lik bir alana geçtikten sonra, 2014 yılında, içerisinde imalathane, proje ofisi, cnc işlem merkezi ve boyahane barındıran 2500 m2 lik bir alana sahip olmuştur.

 

  Projelerinde uygulama kalitesiyle ve detaylara getirdiği yenilikçi ve farklı çözümlemeriyle öne çıkan ATİA AHŞAP, bünyesinde barındırdığı içmimarlar ve teknik ekiple içmimarlık, proje,danışmanlık ve uygulama hizmeti de vermektedir.

 

  Kaliteden ödün vermeden, modern teknolojiyi kullanarak,her tarza hitap eden müşteri kitlesiyle, giderek artan hizmet kalitesine ve ürün teslim sonrası hizmetlere büyük önem vermektedir. Copyright © 2014 | Atia Ahşap Tasarım